Here we stand, corrected: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 88: | Line 88: | ||
||37 years | ||37 years | ||
||part of the Amen corner | ||part of the Amen corner | ||
||U.S.A. | |||
|- | |||
|Sarah Barradas Thomas | |||
||37 years | |||
|| | |||
||U.S.A. | ||U.S.A. | ||
|- | |- |