Here we stand, corrected: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 256: | Line 256: | ||
|| | || | ||
||Canada | ||Canada | ||
|- | |||
|Anna McClary | |||
||12 years | |||
|| | |||
||U.S.A. | |||
|- | |||
|Gordon McClary | |||
||12 years | |||
||Evangelist, Assoc. Pastor | |||
||U.S.A. | |||
|- | |- | ||
|Jeremy Gunter | |Jeremy Gunter |