Here we stand, corrected: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 80: | Line 80: | ||
||33 years | ||33 years | ||
||Minister | ||Minister | ||
||U.S.A. | |||
|- | |||
|Anna Barone | |||
||33 years | |||
|| | |||
||U.S.A. | ||U.S.A. | ||
|- | |- |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 80: | Line 80: | ||
||33 years | ||33 years | ||
||Minister | ||Minister | ||
||U.S.A. | |||
|- | |||
|Anna Barone | |||
||33 years | |||
|| | |||
||U.S.A. | ||U.S.A. | ||
|- | |- |