Here we stand, corrected: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|Song leader, Trustee | |Song leader, Trustee | ||
|Canada | |Canada | ||
|- | |||
|John Collins | |||
||37 years | |||
||Amen Corner | |||
||U.S.A. | |||
|- | |- | ||
|Jennifer Landes | |Jennifer Landes |