Here we stand, corrected: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 115: | Line 115: | ||
||30 years | ||30 years | ||
||Pastor | ||Pastor | ||
||U.S.A. | |||
|- | |||
|Daniel Burboa | |||
||29 years | |||
||Musician | |||
||U.S.A. | ||U.S.A. | ||
|- | |- |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 115: | Line 115: | ||
||30 years | ||30 years | ||
||Pastor | ||Pastor | ||
||U.S.A. | |||
|- | |||
|Daniel Burboa | |||
||29 years | |||
||Musician | |||
||U.S.A. | ||U.S.A. | ||
|- | |- |