Here we stand, corrected: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 185: | Line 185: | ||
||18 years | ||18 years | ||
||Deacon, Evangelist | ||Deacon, Evangelist | ||
||U.S.A. | |||
|- | |||
|Christian Cyr | |||
||17 years | |||
|| | |||
||U.S.A. | ||U.S.A. | ||
|- | |- |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 185: | Line 185: | ||
||18 years | ||18 years | ||
||Deacon, Evangelist | ||Deacon, Evangelist | ||
||U.S.A. | |||
|- | |||
|Christian Cyr | |||
||17 years | |||
|| | |||
||U.S.A. | ||U.S.A. | ||
|- | |- |